Dobieramy muzykę profesjonalnie
od ponad 15 lat

 

Kompozytorzy

Karol Strzemieczny / Paula & Karol

Kompozytor, gitrzysta i wokalista, autor i współautor ponad stu kompozycji. Jego piosenki wielokrotnie pojawiały się w filmach takich jak “Tata” (reż. Anna Maliszewska) i “Facet nie(potrzebny) od zaraz” (reż.  Weronika Migoń) oraz reklamach marek mBank, Kubuś czy Tymbark.

Ma na swoim koncie wspólne kompozycję z Moniką Brodką (“Can’t Wait For War”) i zespołem Happysad (“Lista życzeń”). W 2021 ukazała się debiutancka płyta zespołu Dorośli, której był współautorem i producentem. 

 

Słuchacze znają go od ponad 10 lat z niewykłego folkowo-popowego duetu Paula & Karol, którego jest założycielem. Z zespołem nagrał 5 płyt długogrających i zagrał setki koncertów w Polsce i zagranicą. Aktualnie pracuje nad swoim solowym albumem.

 

Regularnie współpracuje jako autor z Klubem Komediowym w Warszawie. Z wykształcenia jest socjologiem, a na co dzień aktywistą zaangażowanym w tematy ważne społecznie. Jest współzałożycielem warszawskiej Grupy eFTe – stowarzyszenia działającego na rzecz wspierania ruchu Fair Trade.

 

Dyskografia zespołu Paula & Karol: 

Goodnight Warsaw EP (2009)
Overshare (2010)
Whole Again (2012)
Someday EP (2014)
Heartwash (2014)
Our Town (2017)
Lifestrange (2021)