Dobieramy muzykę profesjonalnie

 

Publishing

Sebastian Has

Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, realizator dźwięku, multiinstrumentalista. Doskonale zna rynek reklamowy, jak i branżę muzyczną, co łączy m.in. komponując muzykę do reklam, miksując płyty światowych gwiazd, jak i wydając autorskie piosenki. Pracował z zespołami takimi jak Behemoth, Obscure Sphinx czy The Materia oraz przy muzyce i udźwiękowieniu kampanii reklamowych dla klientów jak Coca-Cola, BMW, Orange, Carlsberg czy Pepsi. 

 

Ukończył Reżyserię Dźwięku przy Instytucie Fizyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2005-2015 współpracował z wiodącymi studiami postprodukcji dźwięku: Ztudio, Studio Spot, Wytwórnia Dźwięku. Pracował przy realizacji wielu produkcji reklamowych, telewizyjnych, filmowych i serialowych w roli realizatora, sound designera i kompozytora.


Po przygodzie z reklamą od strony studia dźwiękowego, otworzył własne studio i zajął się na stałe fonografią. Jego działalność to głównie produkcja muzyki elektronicznej, pisanie muzyki do reklam oraz miks i mastering. Podgatunki w których tworzy: electro-pop, future bass, trap, synthwave, electronica, deep house, EDM.

Od 2019 r. współtworzy projekt elektroniczny o nazwie Kinky Lobster, doceniony przez wytwórnię Kayax.

Tytuł: Kinky Lobster - Nie ma nas (instrumental)
Tytuł: Lech Freeze (reklama 30 s)
Tytuł: A future bas
Tytuł: Epic trailer (30 s)
Tytuł: Leaving the galaxy
Tytuł: Acoustic indie folk
Tytuł: Go faster kid
Tytuł: Spy agent
Tytuł: Motivational inspiring piano